Powermed

Tematem niniejszego wpisu jest produkt Powermed firmy Eko Live z Bielska Białej, jako, że zdecydowałem się na zakup w/w produktu, a to dzięki doskonale przeprowadzonej prezentacji ów produktu w biurze!

Prezenter zachwycił nas nie tylko swoją dobrą aparycją ale i również „nosem” do naszych potrzeb – jak się Państwo domyślają – za chwilę polecimy produkt powermed i Wam!

Nie będziemy obalali mitów a jedynie je potwierdzali:

Powermed jako sposób na oczyszczenie powietrza: tak – nie jest bujdą to, że ten odkurzacz filtruje powietrze, zostało nam to pokazane w praktyczny sposób. Prezenter przygotował urządzenie w sposób zaskakujący (no bo jak z jednego „odkurzacza” robi się filtr powietrza, prawda?), niestety zdradzić nie możemy, ale na nowo powstałej stronie – http://www.forum.powermed-forum.info/forum/10/oferty-prezenterow/ znajdą Państwo kontakt do swojego lokalnego przedstawiciela, można również zajrzeć na www.powermed.pl i umówić się na prezentację telefonicznie bądź mailowo.

Powermed sposobem na alergię: tak, jeden z naszych pracowników ma alergię na kurz – zwalniać go nie będziemy bo świetnie sobie radzi z zadaniami :-), aczkolwiek nasza sprzątaczka co drugi, trzeci dzień wieczorem uruchamia urządzenie powermed i dzięki jej doświadczeniu usuwa większość roztoczy, która zbiera się codziennie.

Możemy z pełną odpowiedzialnością polecić produkt firmy Eko Live, jakim jest powermed – nasza opinia jest tylko jedna – po prostu MEGA WYPAS !

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.

Komentarze

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

(potrzebny)

(potrzebny)